Balıkesir Web Tasarım Firmaları ve Fiyatları

Balıkesir ve ilçelerinde kurumsal veya özel olarak çalışan freelance olarak tabir edilen bir çok firma bulunmaktadır. Yüz yüze görüşmeden ve işiniz hakkında detayları paylaşmadan ilk olarak ödemeyi yapmayın. Web Tasarım sürecine geçmeden önce sözleşme yaparak beklentilerinizi tam olarak yazın. Bu her 2 taraf içinde güvencedir, siz istediğiniz özellikleri yazarsınız tasarımı yapacak olan kişide daha sonradan gelebilecek özel isteklere karşı kendisini güvenceye almış olacaktır. Bu yüzden tasarım süreci başlamadan önce her 2 tarafta yapılacak olan tasarımı iyi belirlemesi gerekmektedir.

Balıkesir Web Tasarım Firmaları

Kendinize ait veya şirketinize ait kurumsal bir web sitesi kurmak istiyorsanız iyi bir araştırma yapmalısınız. Bir işyeri açarken güzel olmasına ve müşteriye hitap etmesi için ne kadar uğraşıyorsanız aynı durum internet siteniz içinde geçerlidir. Özellikle kurumsal bir web sitesi düşünüyorsanız bu sizin imajınızı yansıtmalı. Bütün web tasarım firmaları en iyi tasarımı yaptığını iddia eder. Bu tasarımların %60ı müşterinin istediği doğrultuda gerçekleşmez. Bunun sebebi tasarımı yapan kişinin sizin işiniz hakkında yeterli bilgiye ve görsel hafızaya sahip olmamasından kaynaklanır.

Biz Balıkesir web tasarım olarak web sitesini yapmaya başlamadan önce sizden ön bilgiyi alıyoruz. Yaptığınız iş hakkında bilgimiz yoksa araştırıyoruz daha sonrasında bu bilgi yeterli olmayacağı için gelip işletmenizi veya mağazanızı ziyaret ediyoruz. Tam olarak nasıl çalıştığınızı öğrendikten sonra isteklerinizi değerlendirip bizimde katkı sağlayabileceğimiz bilgi olursa paylaşıyoruz, firmanız için internetten en iyi verimi alabilmeniz için setörünüzle alakalı en iyi tasarıma karar veriyoruz. Bu yüzden web tasarım firması seçerken Balıkesir merkezli olmasına dikkat etmelisiniz.

Web Sitesi Fiyatları

Web sitesi fiyatları için sabit bir rakam söylemek doğru olmaz, istediğiniz özelliklere göre fiyatlar değişkenlik gösterebilir. Yinede bir fiyat vermek gerekirse kurumsal bir bir web sitesi için en az 1500 tl, eticaret sitesi için en az 4000 tl kişisel siteler için 800 tl gibi bir fiyat söz konusudur. Bunlar en düşük fiyatlardır, istediğiniz özellikler ve modüller arttıkça tasarım fiyatıda artış gösterecektir. Balıkesir web tasarım firması olarak sizleri en ucuz fiyattan web sitesi sahibi yapmayı amaçlıyoruz.

Hizmet verdiğimiz ilçeler

Altıeylül
Ayvalık
Balya
Bandırma
Bigadiç
Burhaniye
Dursunbey
Edremit
Erdek
Gömeç
Gönen
Havran
İvrindi
Karesi
Kepsut
Manyas
Marmara
Savaştepe
Sındırgı
Susurluk


ARA

WHATSAPP